Lietuvos jaunių iki 17 metų vaikinų sunkiosios atletikos čempionatas

Panevėžyje balandžio 22-23d. vyko Lietuvos iki 17 metų sunkiosios atletikos vaikinų čempionatas
                                  Nugalėtojų Telšių komanda
 Absoliuti įskaita pagal Sinklerio lentelę

Svorio kategorijoje iki 49 kg čempionu tapo ir Lietuvos jaunių iki 17 m. rekordą stūmimo veiksme pagerino Evaldas Buzas (Alytaus raj.). Rovimo veiksmu Evaldas iškėlė 45 kg, o stūmimo 61kg. Treneris J. Nevecka. Vicečempionu tapo sportininkas iš Marijampolės Markas Galkauskas (45-50 kg.) Treneris G. Kuncevičius. Trečią vietą užėmė Kornelijus Stanevičius (38-50) treneriai A. Kirkliauskas ir V. Kirkliauskas.
Svorio kategorijoje iki 55 kg. Čempionu tapo sportininkas iš Marijampolės Rasvydas Asijavicius (68-82). Jis pagerino net tris Lietuvos jaunių iki 17 metų rekordus – rovimo (68kg), stūmimo (82kg), bei sumos (150 kg) treneriai A. Kirkliauskas ir V. Kirkliauskas. Vicečempionu tapo Hubartas Šumnauskas iš Panevėžio (60-72 kg.) Treneris D. Sužiedelis. Trečią vietą iškovojo Mantas Viselga iš Alytaus raj. (56-64 kg.) Treneris J.Nevecka.
Svorio kategorijoje iki 61 kg. Čempionu tapo Aristėjas Arbačiauskas iš Marijampolės (72-81 kg.) Treneriai A. Kirkliauskas ir V. Kirkliauskas. Sidabro medaliu pasipuošė Vilnietis Lukas Mušinskas (64-76 kg.) Treneris M. Janulis. Trečią vietą užėmė Vakaris Jonušas iš Telšių (62-76 kg.) Treneriai M.Šimkus ir Z.Šimkus
Iki 67 kg Svorio kategorijoje čempionu tapo Laurynas Ustinovas is Vilniaus (72-87 kg) Treneris M. Janulis. Antrąja vietą užėmė sportininkas iš Telšių Linas Rudys (68-86 kg) Treneris B. Šiaudkulis. Trečiasis – Nojus Brazdeikis iš Gargždų (72-81 kg) Treneris E.Šauklys.
Svorio kategorijoje iki 73 kg čempionu tapo Lorenas Matevičius iš Šilutės (95-115 kg) Treneris L. Čičirka. Antroje vietoje liko Gediminas Buteikis iš Telšių (85-105 kg).Treneris B. Šiaudkulis. Trečią vietą užėmė Aironas Brazauskas iš Panevėžio (81-103 kg) Treneris D.Sužiedelis.
Svorio kategorijoje iki 81 kg čempionu tapo Mažonas Dovydas iš Telšių (95-125 kg) Treneris B.Šiaudkulis. Sidabro medaliu pasipuošė Valentas Mitkus iš Klaipėdos (83-100 kg) Treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas. Brondzos medalis atiteko Giedriui Baltrėnui iš Panevėžio (78-101 kg) Treneris D. Sužiedelis.
Svorio kategorijoje Iki 89 kg nugalėtoju tapo Aurimas Daunoras iš Telšių (90-101 kg) Treneriai M. Šimkus ir Z.Šimkus. Antroji vieta atiteko Deividui Mažonui (84-100 kg) Treneris B. Šiaudkulis. Trečioje vietoje liko Rokas Didžgalvis iš Vilniaus (75-100 kg) Treneris M. Janulis.
Svorio kategorijoje iki 96 kg čempionu tapo Gytis Lydis iš Telšių (88-101 kg) Treneris B. Šiaudkukis. Antroji vieta atiteko Mantui Lukšiui Plungės sportininkas (72-91 kg) Treneris E. Zaniauskas. O trečioji atiteko Rimgaudui Augyliui iš Šilutes (65-78 kg) Treneris L. Li-čin-chai
Iki 102 kg svorio kategorijoje čempionu ir stipriausių šio čempionato sunkiaatlečiu tapo Klaipėdos atstovas Neilas Gineikis surinkęs 300,429 taškų pagal Sinklerio lentelę. Neilas gerino tris Lietuvos rekordus: 122 rovime, 147 stūmime ir  269 dvikovės. Treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas. Vicečempionu tapo Emilis Norkus iš Telšių (65-75 kg) Treneriai M. Šimkus ir Z. Šimkus. Trečioji vieta atiteko Ąžuolui Šiurkui iš Telšių (55-65 kg) Treneriai M. Šimkus ir Z.Šimkus.
Ir sunkiausiųjų svorio kategorijoje (+102kg) čempionu tapo sportininkas iš Marijampolės Airidas Kmieliauskas (110-140 kg) Treneris A. Kirkliauskas. Antroji vieta atiteko Matui Vengriui iš Panevėžio (85-110 kg). Treneris G.Čeponis. Brondzinis medalis atiteko Pranui Balčiūnui iš Šilutės (80-98 kg) Treneris L.Čičirka.
Komandinėje įskaitoje nenugalima buvo Telšių komanda, kuri bendroje įskaitoje surinko 252 taškus, antroji vieta atiteko Panevėžio komandai 220 taškų, trečioji – Marijampolės komandai 211 taškų.
Taip pat varžybų metu buvo paminėta graži sukaktis, kurią šventė jau legenda tapęs, daugkartinis Lietuvos, Europos ir Pasaulio veteranų sunkiosios atletikos čempionatų nugalėtojas ir prizininkas Albinas Nausėda, kuriam suėjo 85 metai. Linkime dar daug metų ir toliau rodyti pavyzdį jaunimui.