Protokolai

2021

2021.07.03-04 Nepriklausomybės taurė 2021 Telšiai
2021.07.03-04 Lietuvos čempionatas Telšiai
2021.06.04-05 Lietuvos jaunimo iki 20 m. ir 23 m. čempionatai Klaipėda
2021.06.04-05 Lietuvos jaunių iki 17 m. čempionatas Klaipėda
2021.05.23-31 Pasaulio jaunimo čempionatas Taškentas, Uzbekistanas
2021.05.07-08 Lietuvos jaunučių iki 13 m. čempionatas Marijampolė
2021.05.01 Degaičių taurė 2021 Degaičiai
2021.04.23-24 Lietuvos jaunių iki 15 m. čempionatas Marijampolė
2021.04.01-11 Europos čempionatas Maskva, Rusija

2020

2020.10.16-17 Žemaitijos taurė 2020 Degaičiai
2020.10.10 Lietuvos jaunimo iki 20 ir 23 m. čempionatai Panevėžys
2020.10.10 Lietuvos jaunių iki 17 m. čempionatas Panevėžys
2020.09.26 V. Baškirov atminimo turnyras Tartu, Estija
2020.09.18 Lietuvos jaunių iki 15 m. čempionatas Marijampolė
2020.09.11 Grand Prix Klaipėda 2020 Klaipėda
2020.09.04-05 30-tasis tarp. turnyras miesto gimtadieniui paminėti Panevėžys
2020.08.28-30 Ventspils 2020 Ventspilis
2020.08.15-16 Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas Telšiai
2020.08.01-02 Tarptautinis jaunimo iki 18 m. sunkiosios atletikos turnyras Sedlcos
2020.07.11 Žuvinto taurė Žuvintas
2020.07.03-04 Nepriklausomybės taurė 2020 Telšiai
2020.03.15 Lietuvos jaunučių iki 13 m. čempionatas Telšiai
2020.02.14-15 S/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
2020.01.17-18 Degaičių taurė 2020 Degaičiai

 

2019

2019.12.20-21 Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras „Viesulo“ taurei laimėti Klaipėda
2019.12.20 Rokiškio raj.  s/a klubo taurės varžybos Rokiškis
2019.12.07-14 Europos jaunių iki 15 ir 17 m. sunkiosios atletikos čempionatai Elatas, Izraelis
2019.12.13-14 Centro taurė 2019 Anykščiai
2019.12.08 Ventspils 2019 Ventspilis
2019.11.09-10 Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas Alytus
2019.09.11-12 Žemaitijos taurė 2019 Degaičiai
2019.09.18-27 Pasaulio sunkiosios atletikos čempionatas Pataja, Tailandas
2019.09.06-07 Tarptautinis turnyras Panevėžys
2019.08.10 V. Baškirov atminimo turnyras Tartu, Estija
2019.07.24-25 Grand Prix 2019 Klaipėda
2019.06.06-10 Britų atvirasis kvalifikacinis turnyras Koventris, Jungtinė Karalystė
2019.05.24-25 Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas (vyrų, moterų) Klaipėda
2019.05.24-25 Lietuvos jaunimo iki 20 ir 23 m. sunkiosios atletikos čempionatai Klaipėda
2019.05.25 Lietuvos studentų čempionatas Klaipėda
2019.05.17 Kretingos SM-2019 Kretinga
2019.04.27 8-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Sedlce, Lenkija
2019.04.19 Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatas Panevėžys
2019.04.06-14 Europos sunkiosios atletikos čempionatas Batumis, Gruzija
2019.03.29-30 Lietuvos jaunių iki 15 m. s/a čempionatas Simnas
2019.03.08-09 Nepriklausomybės taurė 2019 Telšiai
2019.01.18-19 Degaičių taurė 2019 Degaičiai

2018

2018.12.26-27 Vecgada Kauss 2018 Duobelė
2018.12.22 Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras Klaipėda
2018.12.07-08 Anykščių sporto centro taurė 2018 Anykščiai
2018.11.30 J. Kavaliausko atminimo turnyras Marijampolė
2018.11.23-24 Atskirų veiksmų čempionatas Klaipėda
2018.11.01-11 Pasaulio sunkiosios atletikos čempionatas Ašchabadas, Turkmėnistanas
2018.10.21-27 Europos jaunimo iki 20 m. sunkiosios atletikos čempionatas Zamostė, Lenkija
2018.10.21-27 Europos jaunimo iki 23 m. sunkiosios atletikos čempionatas Zamostė, Lenkija
2018.10.19-20 Žemaitijos taurė 2018 Degaičiai
2018.10.12-13 Franco Kovalevskio taurė 2018 Vilnius
2018.10.08-20 2018 m. Jaunimo Olimpinės Žaidynės Buenos Airės, Argentina
2018.09.06-08 TT Panevėžio m. gimtadieniui paminėti Panevėžys
2018.08.11-12 TT Vladimir Baškirov atm. 2018 Tartu, Estija
2018.07.21-30 Europos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatas Milanas, Italija
2018.07.06-14 Pasaulio jaunimo iki 20 m. sunkiosios atletikos čempionatas Taškentas, Uzbekistanas
2018.06.16 TT s/a varžybos LSD ,,Žalgiris“ ir Jurbarko raj. taurei laimėti Jurbarkas
2018.06.07-08 Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas Klaipėda
2018.05.24-25 Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės Klaipėda
2018.05.04-05 Lietuvos jaunimo iki 20 m. ir 23 m. sunkiosios atletikos čempionatai Panevėžys
2018.04.21 7-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Sedlice, Lenkija
2018.04.20-21 Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatas Šilutė
2018.03.26-04.01 Europos sunkiosios atletikos čempionatas Bukareštas, Rumunija
2018.03.16-17 Lietuvos jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionatas Simnas
2018.03.17 Tarptautinis s/a turnyras Ventspils Ventspilis, Latvija
2018.03.09-11 Nepriklausomybės taurė Telšiai
2018.03.04 Atviros Klaipėdos r. sunkiosios atletikos pirmenybės Gargždai
2018.01.26 Alytaus m. pirmenybės Alytus
2018.01.12-13 Degaičių taurė 2018 Degaičiai

2017

2017.12.18-19 Vecgada kauss 2017 Ventspilis, Latvija
2017.12.18-19 TT Kalėdinis turnyras „Džiugo“ Taurei laimėti Klaipėda
2017.12.08-09 Anykščių sporto centro taurė 2017 Anykščiai
2017.12.01-02 J. Kavaliausko atminimo turnyras Marijampolė
2017.11.28-12-05 Pasaulio sunkiosios atletikos čempionatas Anahaimas, JAV
2017.11.24 P. Matkevičiaus atminimo turnyras Panevėžys
2017.11.24 Tarptautinis A. Matusiako atminino turnyras Cechanuvas
2017.11.17-18 Klaipėdos taurė Klaipėda
2017.11.10-11 Atskirų veiksmų čempionatas Klaipėda
2017.10.15-21 Europos jaunimo iki 20 ir 23 m. sunkiosios atletikos čempionatai Duresis, Albanija
2017.10.14-15 Žemaitijos taurė 2017 Degaičiai
2017.10.14 Vilniaus SC ir Franco Kovalevskio taurė Vilnius
2017.09.23-30 Europos jaunių iki 15 ir 17 m. sunkiosios atletikos čempionatai Priština, Kosovas
2017.09.08-10 Latvijos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionatas Ventspilis, Latvija
2017.09.08-09 Panevėžio m. tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras Panevėžys
2017.08.21-25 29-oji Vasaros Universiada Taipėjus, Taivanas
2017.08.18-20 TT Vladimir Baškirov atm. Tartu, Estija
2017.08.11-13 Ventspils 2017 Ventspilis, Latvija
2017.07.14-15 Albu taurė Albu, Estija
2017.07.07-09 10-osios Baltijos jūros šalių žaidynės Brestas, Baltarusija
2017.07.06 Karaliaus Mindaugo taurė 2017 Telšiai
2017.06.24 23-asis Eugeniusza Bryzka atminimo turnyras Sedlice, Lenkija
2017.06.24 XIII IREG cup Iregszemcse, Vengrija
2017.06.09-10 Grand Prix Klaipėda 2017 Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos studentų čempionatas Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos veteranų turnyras Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos s/a čempionatas (vyrai, moterys) Klaipėda
2017.05.19-21 SELL Games 2017 Duobelė, Latvija
2017.05.11-14 Jantarnaja stanga 2017 Karaliaučius, Rusija
2017.04.22 6-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Sedlice, Lenkija
2017.04.21-22 Lietuvos jaunimo (iki 20m. ir 23 m.) s/a čempionatai Klaipėda
2017.04.21-22 Lietuvos jaunių (iki 17m.) s/a čempionatas Klaipėda
2017.04.15 TT s/a turnyras Dobele 2017 Duobelė, Latvija
2017.04.03-10 Pasaulio jaunių iki 17 m. s/a čempionatas Bankokas, Tailandas
2017.04.02-09 Europos s/a čempionatas Splitas, Kroatija
2017.03.17-18 Lietuvos jaunių (iki 15m.) s/a čemp. Simnas
2017.03.10-11 Nepriklausomybės taurė – Telšiai 2017 Telšiai
2017.02.16 Klaipėdos m. jaunių s/a čempionatas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Klaipėda
2017.02.10-11 S/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
2017.01.14 Degaičiai 2017 Degaičiai

Archyvas

2016  metai
2015  metai
2014  metai