Kalendorius

 2024 metai

Data Varžybos Vieta
Sausis
01.19-20 Tarp. s/a turnyras „Žemaitijos taurei“ laimėti Telšiai
Vasaris
02.09-10 Sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžys 2023“ Panevėžys
02.16-17 Sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
02.12-20

EUROPOS ČEMPIONATAS, atranka į Paryžiaus OŽ

Bulgarija, Sofija
Kovas
03. 08-10 TSRC taurė Telšiai
03. 08-10 „Nepriklausomybės taurė“ Telšiai
03. 31 – 04.11

PASAULIO s/a TAURĖ, atranka į Paryžiaus OŽ

Tailandas, Puketas
Balandis
04. 12-13 (f) 03. 29-30 (z)

Lietuvos jaunių iki 15 m. čempionatas

Marijampolė
04. Tarp. s/a turnyras  „J.Hawrylewicza“ Lenkija, Siedlice
04.28-30 Tarp. s/a turnyras „Vjaceslava Kirjanova“ Latvija, Balvi
Gegužė
05.03-04 (f) 04. 22-23(z)

Lietuvos jaunučių iki 13 m. čempionatas

Jurbarko raj., Klausučiai
05.18-19(f) 05.04-05 (z)

Lietuvos jaunimo iki 20 m. ir iki 23 m. čempionatas

Šilutė
05.22-05.26

PASAULIO jaunių (iki 17 m.) s/a čempionatas

Peru, Lima
05.27-28 (f)
05.13-14 (z)

Specialaus fizinio pasirengimo Lietuvos Pietų zonos atviras turnyras 13 ir 15 m.

Jurbarko raj., Klausučiai
Birželis
06.01-02
Tarp. s/a turnyras „Grand Prix“
Klaipėda
06.01-02
Tarp. s/a turnyras „Albu cup XXI“
Estija, Albu
06.14-15 Tarpt. E. Bryzeko turnyras Lenkija, Siedlce
06.14-15 „Sporto centro taurė 2023“ Anykščiai
06.15-22

EUROPOS jaunių (iki 15 m. ir 17 m.) s/a čempionatai

Graikija, Salonikai
06.28-29 Tarp. s/a turnyras „Degaičių taurė“ Telšių raj. Degaičiai
06.29-30 (f) 06.14-15 (z)

Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas

Klaipėda
Liepa
07.26-08.11

PARYŽIAUS OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS 2024

Prancūzija, Paryžius
Rugpjūtis
08.18-20 Tarptautinis „Vladan Mihajlovic“ atminimo turnyras  Serbija, Belgradas
08.18-20 Tarp. s/a „Vladimir Bashkirov“ atminimo turnyras Estija, Tartu
Rugsėjis
09.06-08 Panevėžio miesto šventė 2023 Panevėžys
09.19-27

PASAULIO jaunimo (iki 20 m.) s/a čempionatas

Ispanija, Leonas
Spalis

10.04-05
09.20-21

Lietuvos jaunių (vaikinų ir merginų) iki 17 m. čempionatas

Panevėžys
10.11-12 Sostinės sporto centro taurė Vilnius
10.26-11.03

EUROPOS jaunimo (iki 20 m. ir 23 m.) s/a čempionatai

Lenkija, Raszyn
Lapkritis
11. Tarp. s/a turnyras „XXXVI Tartumaa suurmeistrite KV“ Estija, Tartu
11. Ventspilio SM „Spars“ s/a turnyras Latvija, Ventspilis
11. Tarp. s/a „Andzejaus Matusiako“ atminimo turnyras  Lenkija, Chiechanow
11.09-10 (f) 10.26-27 (z)

Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas

Druskininkai
11.15-16 J. Kavaliausko atminimo turnyras Marijampolė
11.22-24

Lietuvos sunkiosios atletikos komandinis čempionatas

Telšiai
Gruodis
12.04-14

PASAULIO s/a ČEMPIONATAS

Bahrainas, Manama
12. Tarptautinis jaunių ir jaunimo sunkiosios atletikos tunyras Siedlce
12. Tarp turn. „New Years Cup 2022“ Dobelė
12. Tarp. turnyras „Rokiškio sūris“ Rokiškis
12. Kalėdinis s/a turnyras Klaipėda

 2023 metai

Data Varžybos Vieta
Sausis
01.07 Sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžys 2023“ Panevėžys
Vasaris
02.17-18 Sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
Kovas
03.03-04 (f)

(02.17-18) (z)

Lietuvos jaunimo iki 20 m. ir iki 23 m. čempionatas

Telšiai
03. 03-03 TSRC taurė Telšiai
03. 03-05 „Nepriklausomybės taurė“ Telšiai
03. 25 – 04.01

Pasaulio jaunių iki 17 m. čempionatas

Albanija, Duresis
Balandis
04.01-02 (f)

03.17-18 (z)

Lietuvos jaunių iki 15 m. čempionatas

Marijampolė
04.28-30 Tarp. s/a turnyras  „J.Hawrylewicza“ Lenkija, Siedlice

04.15-23

EUROPOS ČEMPIONATAS

Armėnija, Jerevanas

04.28-30 Tarp. s/a turnyras „Vjaceslava Kirjanova“ Latvija, Balvi
Gegužė
05.12-13 (f)
04.29-30 (z)

Lietuvos jaunučių iki 13 m. čempionatas

Klausučiai
05.27-28 (f)
05.13-14 (z)

Lietuvos jaunių (vaikinų ir merginų) iki 17 m. čempionatas

Panevėžys
Birželis
06.02-12

IWF Grand Prix, atranka į OŽ

Kuba, Havana
06.02-04 Tarp. s/a turnyras „Albu cup XXI“ Estija, Albu
06.24-25 (f)

05.26-27 (z)

Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas

Klaipėda
06.25-26 Tarp. s/a „E. Bryzeko“ turnyras Siedlce
06.29 Tarptautinis TT  LSD „Žalgiris“ taurei laimėti Klausučiai
Liepa
07.01 Tarp. s/a turnyras „Degaičių taurė“ Degaičiai
07.01-10

Europos jaunių iki 15m. ir iki 17m. čempionatai

Moldova, Kišiniovas
07.07-09 Anykščių sporto centro taurė Anykščiai
07.24-08.03

Europos jaunimo iki 20m. ir iki 23m. čempionatai

Romunija, Bukareštas
Rugpjūtis
08.11.13 Tarp. turnyras „Ludza 2023“ Latvija, Ludza
Rugsėjis
09.07-10 Panevėžio miesto šventė 2023 Panevėžys
09.02-17

Pasaulio čempionatas

Saudo Arabija, Riadas
Spalis
10.07 Sostinės sporto centro taurė Vilnius
10.08 Neklasikinių pratimų turnyras Rokiškis
10.13-15 „OPEN BALTIC COUNTRIES TOURNAMENT“ , skirtas Lietuvos sunkiosios atletikos 100-mečiui pažymėti Klaipėda
10.23 B. Mačernio atminimo turnyras Šilutė
10.28-29 Tarp. s/a turnyras „XXXVI Tartumaa suurmeistrite KV“ Estija, Tartu
Lapkritis
11.15-23 Pasaulio jaunimo iki 20m. čempionatas Meksika, Gvadalahara
11.17-18 Tarp. s/a „Vladimir Bashkirov“ atminimo turnyras Estija, Tartu
11. Ventspilio SM „Spars“ s/a turnyras Latvija, Ventspilis
11.17-18 (f)

11.03-04 (z)

Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas

Alytus
11.17-18 Lietuvos s/a studentų čempionatas Alytus
11. Tarp. s/a „Andzejaus Matusiako“ atminimo turnyras Lenkija, Chiechanow
Gruodis
12.01-03 Grand Prix, Klaipėda 2023 Klaipėda
12.04-14

IWF Grand Prix, atranka į OŽ

Kataras, Doha
12.08-09 Lietuvos tarpregioninis sunkiosios atletikos varžybos ir „J. Kavaliausko atminimo turnyras“ Marijampolė
12.15-16 Tarp. s/a turnyras „Rokiškio sūris“ Rokiškis
12.22-23 Kalėdinis s/a turnyras „Viesulo taurei“ laimėti Klaipėda

 2022

 

Data Varžybos Vieta
Sausis
01.21-22 Tarp. s/a turnyras „Degaičiai“ 2022 Telšių raj., Degaičiai
Vasaris
02.18-19 s/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
Kovas
03-11  Tarp. s/a turnyras TSRC taurei laimėti Telšiai
Balandis
04.01-02(f)
03.11-12(z)
Lietuvos jaunių (iki 15m.) čempionatas Marijampolė
04.07-08(z)
04.22-23(f)
Lietuvos jaunių (iki 17m.) vaikinų ir merginų čempionatai  Panevėžys
04.29-30 Tarp. s/a turnyras „Vjaceslava Kirjanova cup“ Balvi, Latvija 
Gegužė
05.02-10 PASAULIO jaunimo (iki 20 m.) s/a čempionatas Hersoninas, Graikija
05.13-14(f)
04.29-30 (z)
Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosios atletikos
čempionatas
Jurbarko raj., Klausučiai
05.28-06.05 EUROPOS s/a čempionatas Albanija,Tirana
05.13-14(z)
05.27-28(f)
Lietuvos jaunimo (iki 20 m. ir 23 m.) s/a čempionatai Klaipėda
05.27-28  Tarp.  turnyras „Grand Prix Klaipėda 2022“ Klaipėda
Birželis
06.03-05 Tarp. s/a turmyras „XX Albu cup“ Estija, Albu
06.10 LSD „Žalgiris“ Jurbarko raj. atviras s/a turnyras iki 15m. Jurbarko raj., Klausučiai
06.11-18 PASAULIO jaunių čempionatas Leonas, Meksika
06.17-18 „Sporto centro taurė 2022“ Anykščiai
06.23 Tarptautinė Olimpinė diena  Klaipėda
06.24-25 Tarpt. E. Bryzeko turnyras Sedlcos, Lenkija
06.30 Crosslifting turnyras (13-15m. amžiaus) Jurbarko raj., Klausučiai
Liepa
07.01-03 Nepriklausomybės taurė – Telšiai 2022 Telšiai
07.02-03
06.18-19 (z)
96-tasis Lietuvos vyrų ir 20-tasis Lietuvos moterų sunkiosios
atletikos čempionatai
Telšiai
Rugpjūtis
08. Tarptautinis Vladimir Baškirov atminimo turnyras Tartu, Estija
08.10-18 EUROPOS jaunių (iki 15 m. ir 17 m.) s/a čempionatai Varšuva, Lenkija
Rugsėjis
09.08-11 Panevėžio miesto šventė 2022 Panevėžys
Spalis
10.15-25 EUROPOS jaunimo (iki 20 m. ir 23 m.) s/a čempionatai Tirana, Albanija
10.08 Neklasikinių pratimų turnyras Rokiškis
10.14 Franco Kovalevskio taurė Vilnius
10.28-29 Tarp. s/a turnyras „Žemaitijos taurė“ Telšiai
Lapkritis
11.04-06 Tarptautinis s/a turnyras „XXXV Tartu County Champions Cup“ Melliste, Estija
11.12-13(f)  10.28-29(z) Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas Vilnius
11.12-13 Studentų čempionatas Ventspilis, Latvija
11.11-13 J. Kavaliausko atminimo turnyras Marijampolė
11.20-21 Andzejaus Matusiako atminimo tarp. turn. Cechanuvas, Lenkija
Gruodis
12.03-15 PASAULIO s/a ČEMPIONATAS Bogota, Kolumbija
12.03-04 Tarptautinis jaunių ir jaunimo sunkiosios atletikos turnyras Sedlcos, Lenkija
12.16-17 Tarp turn. „New Years Cup 2021“ Dobele, Latvija
12.21-22 Tarptautinis turnyras „Rokiškio sūris“ Rokiškis
12.23 Kalėdinis turnyras Klaipėda