Kalendorius

 2022

 

Data Varžybos Vieta
Sausis
01.21-22 Tarp. s/a turnyras „Degaičiai“ 2022 Telšių raj., Degaičiai
Vasaris
02.18-19 s/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
Kovas
03-11  Tarp. s/a turnyras TSRC taurei laimėti Telšiai
Balandis
04.01-02(f)
03.11-12(z)
Lietuvos jaunių (iki 15m.) čempionatas Marijampolė
04.07-08(z)
04.22-23(f)
Lietuvos jaunių (iki 17m.) vaikinų ir merginų čempionatai  Panevėžys
04.29-30 Tarp. s/a turnyras „Vjaceslava Kirjanova cup“ Balvi, Latvija 
Gegužė
05.02-10 PASAULIO jaunimo (iki 20 m.) s/a čempionatas Hersoninas, Graikija
05.13-14(f)
04.29-30 (z)
Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosios atletikos
čempionatas
Jurbarko raj., Klausučiai
05.28-06.05 EUROPOS s/a čempionatas Albanija,Tirana
05.13-14(z)
05.27-28(f)
Lietuvos jaunimo (iki 20 m. ir 23 m.) s/a čempionatai Klaipėda
05.27-28  Tarp.  turnyras „Grand Prix Klaipėda 2022“ Klaipėda
Birželis
06.03-05 Tarp. s/a turmyras „XX Albu cup“ Estija, Albu
06.10 LSD „Žalgiris“ Jurbarko raj. atviras s/a turnyras iki 15m. Jurbarko raj., Klausučiai
06.11-18 PASAULIO jaunių čempionatas Leonas, Meksika
06.17-18 „Sporto centro taurė 2022“ Anykščiai
06.23 Tarptautinė Olimpinė diena  Klaipėda
06.24-25 Tarpt. E. Bryzeko turnyras Sedlcos, Lenkija
06.30 Crosslifting turnyras (13-15m. amžiaus) Jurbarko raj., Klausučiai
Liepa
07.01-03 Nepriklausomybės taurė – Telšiai 2022 Telšiai
07.02-03
06.18-19 (z)
96-tasis Lietuvos vyrų ir 20-tasis Lietuvos moterų sunkiosios
atletikos čempionatai
Telšiai
Rugpjūtis
08. Tarptautinis Vladimir Baškirov atminimo turnyras Tartu, Estija
08.10-18 EUROPOS jaunių (iki 15 m. ir 17 m.) s/a čempionatai Varšuva, Lenkija
Rugsėjis
09.08-11 Panevėžio miesto šventė 2022 Panevėžys
Spalis
10.15-25 EUROPOS jaunimo (iki 20 m. ir 23 m.) s/a čempionatai Tirana, Albanija
10.08 Neklasikinių pratimų turnyras Rokiškis
10.14 Franco Kovalevskio taurė Vilnius
10.28-29 Tarp. s/a turnyras „Žemaitijos taurė“ Telšiai
Lapkritis
11.04-06 Tarptautinis s/a turnyras „XXXV Tartumaa suurmeistrite KV“ Terve, Estija
11.12-13(f)  10.28-29(z) Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas Vilnius
11.12-13 Studentų čempionatas Ventspilis, Latvija
11.11-13 J. Kavaliausko atminimo turnyras Marijampolė
11.20-21 Andzejaus Matusiako atminimo tarp. turn. Cechanuvas, Lenkija
Gruodis
12.03-15 PASAULIO s/a ČEMPIONATAS Bogota, Kolumbija
12.03-04 Tarptautinis jaunių ir jaunimo sunkiosios atletikos turnyras Sedlcos, Lenkija
12.16-17 Tarp turn. „New Years Cup 2021“ Dobele, Latvija
12.21-22 Tarptautinis turnyras „Rokiškio sūris“ Rokiškis
12.23 Kalėdinis turnyras Klaipėda