Lietuvos studentų sunkiosios atletikos čempionatas

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos studentų čempionatas. Čempionate dalyvavo 6 universitetai. Kaip ir tikėtąsi komandinę taurę laimėjo Klaipėdos universiteto komanda surinkusi 2786.1710 taškus- treneris Bronislavas Vyšniauskas ir komandos vadovė Genutė Avižonienė, 2 vieta atiteko Vilniaus universiteto komandai surinkusiai 1898.2242 taškų -treneris Rimantas Cijunėlis, 3 vieta atiteko Lietuvos sporto universitetui surinkusiam 923.5762 taškų – treneris Egidijus Slavikas . Moterų tarpe absoliuti čempionato nugalėtoja tapo KU sportininkė Aleksandra Stepanova, vyrų tarpe visų svorių kategorijų nugalėtojais tapo Klaipėdos universiteto sportininkai : Žygimantas Stanulis – KU.  Čempionais tapo 69kg. Mantas Vitkauskas – KU iškėlęs 220kg. dvikovėje, iki 77kg. svorio kategorijoje tapo Ruslanas Sindikevičius- VU iškėlęs 200kg. dvikovėje, iki 85kg. iškėlęs 300kg.  tapo Irmantas Kačinskas- KU , iki 94kg. svorio tapo Trajanauskas Algimantas iškėlęs 325 kg., iki 105 kg. tapo Žygimantas Stanulis iškėlęs 360kg. dvikovėje- KU ir visų sunkiausių svorio kategorijoje Sergej Lichovoj – KU,  345kg. dvikovėje.