Lietuvos jaunių (iki 15m.) čempionatas

Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkumų kilnojimo čempionatas. Varžėsi savo svorio kategorijose 71 sportininkas iš Lietuvos. Po metų pertraukos Marijampolės komanda surinkusi 305 – taškus tapo čempionė ir iškovojo taurę, antroje vietoje liko praėjusių metu nugalėtoja Klaipėdos komanda surinkusi 302 taškus ir trečioje vietoje surinkusi 252 taškus liko Telšių komanda. Absoliučiu Lietuvos jaunių čempionu tapo Šilutiškis Radavičius Rokas. Čempionais savuose sv. kategorijose tapo: Skirka Osvaldas – Marijampolė ( 34kg.), Kalvaitis Tomas – Marijampolė ( 38kg.), Žilinskas Žilvinas – Marijampolė ( 42kg.), Strumyla Mindaugas – Klaipėda ( 46kg.), Valskis Povilas – Klaipėda ( 50kg.), Rimkevičius Airidas – Marijampolė ( 54kg.), Kordušas Lukas – Šilutė ( 58kg.), Radavičius Rokas – Šilutė ( 62kg.), Liulaitis Lukas – Klaipėda ( 66kg.), Andriušaitis Giedrius – Marijampolė ( 70kg.), Čadovič Jevgenij – Klaipėda ( 76kg.), Keršys Eismantas – Alytus ( +76kg.). Čempionato metu Lietuvos jaunučių rekordus gerino: Osvaldas Skirkas (Marijampolė), Tomas Kalvaitis (Marijampolė), Žilvinas Žilinskas (Marijampolė), Povilas Valskis (Klaipėda), Airidas Rimkevičius (Marijampolė), Rokas radavičius (Šilutė), Lukas Liulaitis ( Klaipėda), Eismantas Keršys (Alytus).

42 kg 1 vieta Žilinskas Žilvinas, 2 vieta Survyla Deivydas, 3 vieta Fedotovas Edvinas
46 kg 1 vieta Strumyla Mindaugas, 2 vieta Jarašiūnas Radvilas , 3 vieta Balsas Domantas
50 kg 1 vieta Valskis Povilas, 2 vieta Skirka Audrius, 3 vieta Songaila Vincentas
54 kg 1 vieta Rimkevičius Airidas, 2 vieta Domarkas Dominykas, 3 vieta Strumyla Virginijus
58 kg 1 vieta Kordušas Lukas , 2 vieta Urbšas Tadas, 3 vieta Rimkus Mindaugas
66 kg 1 vieta Liulaitis Lukas, 2 vieta Galdikas Darius, 3 vieta Jurgutis Martynas
70 kg 1 vieta Andriušaitis Giedrius, 2 vieta Edvinas Mikalauskas, 3 vieta Šidlauskas Andrius
76 kg 1 vieta Čadovič Jevgenij, 2 vieta Stonkus Karolis, 3 vieta Kubilius Armandas
Komadinių vietų prizininkai 1 vieta Marijampolė, 2 vieta Klaipėda, 3 vieta Telšiai