Lietuvos studentų čempionatas 2014

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos studentų čempionatas. Čempionate dalyvavo 7 universitetai. Kaip ir tikėtąsi komandinę taurę laimėjo Klaipėdos universiteto komanda surinkusi 2571.0524 taškus- treneris Bronislas Vyšniauskas ir komandos vadovė Genutė Avižonienė, 2 vieta atiteko Vilniaus universiteto komandai surinkusiai 1869.4728 taškų -treneris Rimantas Cijunėlis, 3 vieta atiteko Lietuvos sporto universitetui surinkusiam 1678.6925 taškų – treneris Egidijus Slavikas . Moterų tarpe absoliuti čempionato nugalėtoja tapo KU sportininkė Aleksandra Stepanova, vyrų tarpe visų svorių kategorijų nugalėtojais tapo Klaipėdos universiteto sportininkai : Žygimantas Stanulis – KU.  Čempionais tapo 69kg. Mantas Vitkauskas – KU iškėlęs 242kg. dvikovėje, iki 77kg. svorio kategorijoje tapo Irmantas Kačinskas- KU, iki 85kg. iškėlęs 290kg.  tapo Lin-Čin-Chai Tomas- KU , iki 94kg. svorio tapo Romas Pangonis iškėlęs 321 kg., iki 105 kg. tapo Žygimantas Stanulis- KU ir visų sunkiausių svorio kategorijoje Vincas Šlevinskis – KU.