Nepriklausomybės taurė ir TSRC taurė 2024, Telšiai

Tradiciškai Telšiuose, kovo 10-11 dieną, jau 34-tą kartą vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo net 160 sunkiaatlečių iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Sportininkai varžėsi vyrų ir moterų svorio kategorijose.

Įspūdinga kova vyko mažiausioje svorio kategorijoje iki 25 kg. (tarp 4 dalyvių) pirmąją vietą iškovojo marijampolietis Adomas Kirkliauskas, antras liko telšiškis Tauras Šimkus ir abu sportininkai yra jau trečioji sunkiaatlečių karta savo šeimose 🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️ 

Absoliučioje įskaitoje, pagal „Sinklerio“ skaičiavimo sistemą stipriausius sunkiaatlečius apdovanojo Telšių miesto meras Tomas Katkus, kuris mero taurę įteikė stipriausiam turnyro sportininkui vyrų grupėje telšiškiui Karoliui Andrijauskui bei moterų grupėje nugalėjusiai klaipėdietei Giedrei Vilkaitytei.

Verta paminėti, kad jauniausias turnyro dalyvis buvo vos 6-metis Tauras Šimkus, o vyriausiam sunkiaatlečiui iš Panevėžio Vladui Kairiui net 79 metai! ir  dar įspūdingiau, kad Vladas stūmimo veiksmu iškėlė net 90 kilogramų sveriančią „štangą“!

Varžybų protokolas:

https://lsaf.lt/wp-content/uploads/2024/03/TSRC-ir-Nepriklausomybes_taure_2024.pdf