Klaipėdos m. atvirosios jaunių sunkiosios atletikos žaidynės

Ketvirtadienį Klaipėdos m. sunkiosios atletikos klubo salėje vyko atvirosios jaunių spoto žaidynės. Žaidynėse dalyvavo 90 jaunųjų atletų iki 17 metų atvykę iš Klaipėdos, Šilutės, Kretingos bei Gargždų. Čempionais ir prizininkais kaip ir tikėtasi daugiausiai tapo Klaipėdos sunkiaatlečiai. Svorio kategorijose nugalėjo: iki 38kg Survilas Deividas (Klaipėda), iki 42kg Songaila Vincentas(Klaipėda), iki 46kg Šiaulys Rokas (Klaipėda), iki 50kg Kordušas Lukas (Šilutė), iki 56kg Butkus Einaras (Kl.-Kr.), iki 62kg Bartašius Rimas (Kl.-Kr.), iki 69kg Bružas Aurimas (Klaipėda),iki 77kg Kriaučiūnas Adomas (Kl.-Kr.), iki 85kg Gailius Armandas (Kl.-Kr.), iki 94kg Blažys Marius (Klaipėda) bei daugiau nei 94kg kategorijoje nugalėjo Sluckis Edvinas. Absoliučiu žaidynių čempionu tapo Adomas Kriaučiūnas, antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Marius Blažys ir Tomas Domijonaitis. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais ir taurėmis.