Atvirajame Latvijos sunkumų kilnojimo čempionate – A.Užkuraičio, M.Mickevičiaus ir Klaipėdos komandos triumfas

Latvijoje Dobelės mieste vyko atviras sunkumų kilnojimo čempionatas iki 14 m., iki 16 m., iki 18 m., iki 20m., suaugusiųjų amžiaus grupėse. Sėkmingai startavo vaikai iki 14 metų iškovojo antrą komandinę vietą. Šioje grupėje absoliučiu nugalėtojų tapo latvis Armands Mežinskis.
Amžiaus grupėje iki 16 metų nugalėjo klaipėdietis Gedas Guiskis iškėlęs 110 kg rovimo veiksmu ir 155 kg stūmimo veiksmu, o Klaipėdos komanda užėmė antrą vietą.
Amžiaus grupėje iki 18 metų nugalėtojais tapo klaipėdiečių komanda, o šioje amžiaus grupėje Andrius Užkuraitis iškėlęs savo asmeninį rekordą – 147 kg rovime ir 172 kg stūmime, tapo absoliučiu nugalėtoju.
Suaugusiųjų grupėje Klaipėdos komanda užėmė pirmą vietą, o absoliučiu atvirojo čempionato nugalėtoju tapo klaipėdietis Marius Mickevičius išrovęs 145 kg, išstūmęs 171 kg ir surinkęs 381 tašką pagal Sinklerio lentelę.