Baltijos šalių sunkiosios atletikos čempionate nugalėjo Lietuvos komanda

Savaitgalį Ventspilyje vyko Baltijos šalių sunkiosios atletikos čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė Lietuvos komanda, kurios pagrindą sudarė Klaipėdos sunkiaatlečiai. Komandų įskaitoje lietuviai surinko 131 tašką ir užėmė pirmą vietą. Antri liko latviai – 120 taškų, o treti buvo Lenkijos atletai – 107 taškai. Mūsiškiai sėkmingai pasirodė ir individualiai – beveik visi sportininkai tapo savo amžiaus grupių čempionais.

Moterų grupėje iki 17 metų telšiškė Monika Stončiutė surinkusi 160 taškų užėmė 5-ą vietą.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo Aleksandra Stepanova (214 taškų), vyrų iki 17 metų amžiaus grupės nugalėtojų tapo Andrius Užkuraitis (331 tšk.), vyrų iki 20 metų nugalėtoju tapo Žygimantas Stanulis (382 tšk.), o vyrų grupės čempionu tapo Marius Mickevičius (389 tšk.).