Lietuvos jaunių iki 17 m. ir jaunimo iki 20 ir 23 m. sunkiosios atletikos čempionatai

Absoliutūs iki 17 m. nugalėtojai: Darius Galdikas, Povilas Valskis, Karolis Stonkus

Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių (iki 17 ir iki 20 m.) ir jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionatai. Į uostamiestį buvo sugužėję daug Lietuvos miestų ir miestelių sunkiaatlečiai. Klaipėdiečiai, kaip dera šeimininkams, rodė puikų pavyzdį – komandinėse įskaitose triumfavo tiek jaunių iki 17, tiek iki 20 metų čempionatuose.

Svorio kategorijų nugalėtojai ir prizininkai:

Iki 17 m.

50 kg
1. Deividas Rudaitis, Klaipėda (53+68=121 kg)
2. Mantas Ivanauskas, Alytus (43+65=108 kg)
3. Artemij Gergelis, Šilutė (49+107=107 kg)
56 kg
1. Tomas Miškeliūnas, Anykščiai (65+90=155 kg)
2. Mindaugas Dilys , Anyščiai (63+73=136 kg)
3. Elvis Plečkaitis, Marijampolė (60+70=130 kg)
62 kg
1. Žilvinas Žilinskas, Marijampolė (90+105=195 kg)
2. Lukas Švežas, Klaipėda (74+90=164 kg)
3. Tadas Čemerka, Marijampolė (62+80=142 kg)
69 kg
1. Povilas Valskis, Klaipėda (108+130=238 kg)
2. Lukas Sokolovas, Panevėžys (95+115=210 kg)
3. Arnas Gasiūnas, Marijampolė (70+90=160 kg)
77 kg
1. Germanas Leleika, Panevėžys (91+123=214 kg)
2. Modestas Rimas, Klaipėda (96+117=213 kg)
3. Romutis Raudys, Telšiai (81+100=181 kg)
85 kg
1. Mindaugas Janulevičius, Panevėžys (100+126=226 kg)
2. Astijus Kundrotas, Klaipėda (78+102=180 kg)
3. Kornelijus Pamarnackas, Panevėžys (71+95=166 kg)
94 kg
1. Darius Galdikas, Klaipėda (113+141=254 kg)
2. Benjaminas Orlovas, Anykščiai (95+115=210 kg)
3. Matas Lydis, Telšiai (85+110=195 kg)
105 kg
1. Paulius Stalmokas, Gargždai (83+107=190 kg)
2. Rokas Meilutis, Panevėžys (83+105=188 kg)
3. Martynas Norkus, Kretinga (80+108=188 kg)
+105 kg
1. Karolis Stonkus, Gargždai (120+153=273 kg)
2. Povilas Mečajus, Alytus (98+109=207 kg)
3. Gerardas Vainoras, Klaipėda (91+110=201 kg)

Absoliučiu nugalėtoju tapo Povilas Valskis

Iki 20 m.

56 kg
1. Tomas Kalvaitis, Marijampolė (75+95=170 kg)
2. Ramūnas Šteinys, Šilutė (55+65=120 kg)
3. Deimantė Jakovlevaitė, Telšiai (46+56=102 kg)
62 kg
1. Airidas Rimkevičius, Marijampolė (75+90=165 kg)
2. Povilas Marčiulynas, Marijampolė (72+90=162 kg)
69 kg
1. Mindaugas Rimkus, Klaipėda (102+125=227 kg)
2. Tadas Urbšas, Telšiai (85+105=190 kg)
3. Aurimas Norkus, Telšiai (81+100=181 kg)
77 kg
1. Vincentas Skirka, Klaipėda-Marijampolė (110+134=244 kg)
2. Lukas Paderinas, Telšiai (88+105=193 kg)
3. Edgaras Kazlauskas, Šilutė (83+110=193 kg)
85 kg
1. Lukas Kordušas, Šilutė (120+155=275 kg)
2. Edvinas Mikalauskas, Klaipėda (112+130=242 kg)
3. Julius Cancingeris, Klaipėda (106+128=234 kg)
94 kg
1. Domantas Kmieliauskas, Klaipėda-Marijampolė (122+150=272 kg)
2. Eismantas Keršys, Alytus (115+143=258 kg)
3. Lukas Liulaitis, Klaipėda (115+142=257 kg)
105 kg
1. Karolis Andrijauskas, Telšiai (117+148=265 kg)
2. Petras Barauskas, Marijampolė (118+146=264 kg)
3. Ernestas Griškevičius, Alytus (110+133=243 kg)
+105 kg
1. Deivydas Jucius, Telšiai (130+175=305 kg)
2. Renatas Riebža, Kretinga (95+120=215 kg)
3. Erikas Augustaitis, Šilutė (86+115=201 kg)

Absoliučiu nugalėtoju tapo Lukas Kordušas

Iki 23 m. absoliučiu nugalėtoju tapo Radvilas Bakūnas (140+170=310 kg) 345,82 taškai pagal Sinklerio koeficientą.

Komandinė įskaita iki 17 m.
1. Klaipėda 225 taškai
2. Panevėžys 207 taškai
3. Anykščiai 201 taškas

Komandinė įskaita iki 20 m.
1. Klaipėda 197 taškai
2. Telšiai 196 taškai
3. Anykščiai 175 taškai

 

PROTOKOLAS iki 17 m.

PROTOKOLAS iki 20 ir 23 m.

Sunkiaatlečiams – šventinis turnyras

Klaipėdos miesto sunkiosios atletikos klubo salėje vyko tradicinis Klaipėdos krašto jaunių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos velykinis turnyras. Kartu tai buvo ir atranka į Lietuvos jaunių čempionatą.
Turnyre dalyvavo 60 jaunųjų atletų iš Šilutės, Kretingos bei Klaipėdos.

Čempionais ir prizininkais, kaip ir tikėtasi, daugiausiai tapo Klaipėdos sunkiaatlečiai.

Nugalėtojais skirtingose svorio grupėse tapo šie sportininkai: Kotryna Selezniova (iki 35 kg, Klaipėda, ji nušluostė nosį net berniukams), Artiomas Gergelis (iki 40 kg, Šilutė), Deividas Rudaitis (iki 45 kg, Klaipėda), Ramūnas Šteinys (iki 50kg, Šilutė), Egidijus Baranskas (iki 56 kg, Klaipėda), Povilas Valskis (iki 62 kg, Klaipėda), Rokas Radavičius (iki 69 kg, Šilutė), Lukas Kordušas (iki 77 kg, Šilutė), Edvinas Mikalauskas (iki 85 kg, Klaipėda), Lukas Liulaitis (iki 94 kg, Klaipėda), Jevgenijus Čadovičius (iki 105 kg, Klaipėda) ir Erikas Augustaitis (per 105 kg, Šilutė). Absoliučiu turnyro čempionu tapo šilutiškis Lukas Kordušas.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais ir taurėmis.

Jaunieji sportininkai dabar ruošiasi Lietuvos jaunių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionatui, kuris vyks balandžio 22-23 dienomis Šilutėje.