Protokolai

2017

2017.07.14-15 Albu taurė Albu, Estija
2017.07.07-09 10-osios Baltijos jūros šalių žaidynės Brest, Baltarusija
2017.07.06 Karaliaus Mindaugo taurė 2017 Telšiai
2017.06.24 23-asis Eugeniusza Bryzka atminimo turnyras Sedlice, Lenkija
2017.06.24 XIII IREG cup Iregszemcse, Vengrija
2017.06.09-10 Grand Prix Klaipėda 2017 Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos studentų čempionatas Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos veteranų turnyras Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės Klaipėda
2017.06.09-10 Lietuvos s/a čempionatas (vyrai, moterys) Klaipėda
2017.05.19-21 SELL Games 2017 Duobelė, Latvija
2017.05.11-14 Jantarnaja stanga 2017 Karaliaučius, Rusija
2017.04.22 6-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Sedlice, Lenkija
2017.04.21-22 Lietuvos jaunimo (iki 20m. ir 23 m.) s/a čempionatai Klaipėda
2017.04.21-22 Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 17m.) s/a čempionatas Klaipėda
2017.04.15 TT s/a turnyras Dobele 2017 Duobelė, Latvija
2017.04.03-10 Pasaulio jaunių iki 17 m. s/a čempionatas Bankokas, Tailandas
2017.04.02-09 Europos s/a čempionatas Splitas, Kroatija
2017.03.17-18 Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15m.) s/a čemp. Simnas
2017.03.10-11 Nepriklausomybės taurė – Telšiai 2017 Telšiai
2017.02.16 Klaipėdos m. jaunių s/a čempionatas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Klaipėda
2017.02.10-11 S/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
2017.01.14 Degaičiai 2017 Degaičiai

2016

2016.12.27 Vecgada kauss Duobelė, Latvija
2016.12.20 Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras Klaipėda
2016.12.17-18 Klaipėdos raj. s/a Kalėdinis turnyras Gargždai
2016.12.11 Tarptautinis s/a turnyras Siedlce Siedlce, Lenkija
2016.12.02-11 Europos jaunimo iki 20 ir 23 m. s.a.č. Eilatas, Izraelis
2016.12.02 Heraklio taurė 2016 Anykščiai
2016.11.18-19 Tarptautinis A. Matusiako atminino turnyras Chiechanow, Lenkija
2016.11.18-19 Tarptautinis jaunių turnyras Grand Prix 2016 Klaipėda Klaipėda
2016.11.11 J. Kavaliausko atminimo turnyras Marijampolė
2016.11.05 Ventspilio SM „Spars“ tarp. s/a turn. Ventspilis, Latvija
2016.10.22-23 T.T. Žemaitijos taurė 2016 Degaičiai
2016.10.14-15 Lietuvos atskirų veiksmų s.a.č. Klaipėda
2016.09.24 TT Vladimir Baškirov atm. Tartu, Estija
2016.09.10-17 Europos jaunių iki 15 ir 17 metų čempionatai Nowy Tomysl, Lenkija
2016.09.09-11 Panevėžio m. tarptautinis s/a turnyras Panevėžys
2016.08.05-21 Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės Rio de Janeiro, Brazilija
2016.07.15-17 Albu taurė Albu, Estija
2016.07.06-07 T.t. „Karaliaus Mindaugo taurė 2016“ Telšiai
2016.06.25 22-asis Eugeniusza Bryzka atminimo turnyras Siedlce, Lenkija
2016.06.10-11 2016 m. jaunučių sporto žaidynės Klaipėda
2016.06.02-03 90-asis Lietuvos suaugusiųjų s.a.č. Klaipėda
2016.06.02-03 14-asis Lietuvos moterų s.a.č. Klaipėda
2016.06.02-03 Lietuvos jaunimo iki 23m. s.a.č. Klaipėda
2016.06.02-03 Lietuvos jaunimo iki 20m. s.a.č. Klaipėda
2016.05.26-29 Tarp. turn. „Jantarnaja štanga“ Karaliaučius, Rusija
2016.05.13 SELL Games 2016 Tampere, Suomija
2016.05.22-23 Lietuvos jaunių iki 17m. sunkiosios atletikos čempionatas Šilutė
2016.05.14 5-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Siedlce, Lenkija
2016.04.07-17 Europos sunkiosios atletikos čempionatas Forde, Norvegija
2016.03.18-19 Lietuvos jaunių-moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionatas Simnas
2016.03.12 Nepriklausomybės taurė – Telšiai 2016 Telšiai
2016.03.05 2016 m. Lietuvos studentų sunkiosios atletikos čempionatas Klaipėda
2016.02.19 Atviras Klaipėdos m. jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionatas Klaipėda
2016.02.12-13 Sunkiosios atletikos varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
2016.01.16 Degaičiai 2016 Degaičiai

Archyvas

2015  metai
2014  metai