Kalendorius

2017

Data Varžybos Vieta
Sausis
01.14-15 Degaičiai 2017 Degaičiai
Vasaris
02.10-11 S/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
Kovas
03.06-08 Sunkiosios atletikos trenerių ir teisėjų seminaras Klaipėda
03.10-11 Nepriklausomybės taurė – 2017 Telšiai
03.11 Košice Grand Prix Košice (Slovakija)
03.11-12 Venspilio atviras sunkumų kilnojimo čempionatas Ventspilis (Latvija)
03.17-18
02.17-18 (z)
Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15m.) čempionatas Simnas
Balandis
04.01-09 Europos sunkiosios atletikos čempionatas Splitas (Kroatija)
04.03-10 Pasaulio jaunių iki 17 m. s/a čempionatas Bankokas (Tailandas)
04.14-16 Dobeles atviras sunkiosios atletikos čempionatas Dobele (Latvija)
04.21-22
03.24-25 (z)
Lietuvos jaunių (iki 17m.) ir jaunimo (iki 20 ir 23 m.) čempionatai Klaipėda
04.22 6-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Siedlce (Lenkija)
Gegužė
05.11-14 Tarp. turn. „Jantarnaja štanga“ Karaliaučius (Rusija)
05.19-21 SELL Games 2017 Dobele (Latvija)
05.26-28 Atviras TT LSD „Žalgiris“ ir Jurbarko r. taurei laimėti Jurbarkas
Birželis
06.09-10 Tarp. jaunių turn. „Grand Prix Klaipėda 2017“ Klaipėda
06.09-10
05.12-13 (z)
Lietuvos suaugusiųjų (vyrų ir moterų) ir Lietuvos studentų čempionatai Klaipėda
06.08-10 Lietuvos sunkiosios atletikos festivalis Klaipėda
06.09-10
05.12-13 (z)
Lietuvos jaunių sporto žaidynės 2017 Klaipėda
06.16-17 Atviras BFP turnyras (crossfit formate) įv. amžiaus grupėm Jurbarkas
06.23-24 Tarpt. E. Bryzeko turnyras Siedlce (Lenkija)
Liepa
07.05-08 Tarptautinis turnyras skirtas Valstybės dienai pažymėti „Karauliaus Mindaugo Taurė 2017“ Telšiai
07.07-09 10-os Baltijos jūros šalių žaidynės Brestas (Baltarusija)
Rugpjūtis
08.18-20 Tarptautinis Vladimir Baškirov atminimo turnyras Tartu (Estija)
08.20-25 29-oji Vasaros Universiada Taipėjus (Taivanas)
Rugsėjis
09.08-10 Tarp. turnyras miesto gimtadieniui paminėti Panevėžys
09.23-30 Europos jaunių iki 15 ir 17 metų s/a čempionatai Priština (Kosovas)
Spalis
10.14-15 Tarp. turn. „Žemaitijos taurė 2017“ Degaičiai
10.15-22 Europos jaunimo iki 20 ir 23 metų sunkiosios atletikos čempionatai Tirana (Albanija)
Lapkritis
11.02-03 Ventspilio sporto mokyklos „Spars“ tarp. s/a turn. Ventspilis (Latvija)
11.12-13 Tarptautinis J. Kavaliausko atm. turnyras Marijampolė
11.17-18
10.20-21 (z)
Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas ir Taurės varžybos Klaipėda
11.17-18 Tarp. turn. „Grand Prix Klaipėda 2017“ Klaipėda
11.28-12.05 Pasaulio sunkiosios atletikos čempionatas Anahaimas (JAV)
Gruodis
12.08-09 Tarptautinis turnyras „Rokiškio sūris“ taurės varžybos Rokiškis
12.10-11 Tarptautinis jaunių ir jaunimo sunkiosios atletikos tunyras Siedlce (Lenkija)
12.15-16 Tarptautinis turnyras Heraklio taurė 2017 Anykščiai
12.22-23 Tarp. turn. „Vecgada kauss“ Dobele (Latvija)
12.22 Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras Klaipėda