Kalendorius

2019

Data Varžybos Vieta
Sausis
01.18-19 Degaičiai 2019 Degaičiai
Vasaris
02.01-02 Alytaus m. sunkiosiso atletikos pirmenybės Alytus
02.07-10 EGAT’s Cup International Weightlifting Championships Čang Mei (Tailandas)
02.15-16 S/a varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Marijampolė
Kovas
03.01-05 4th International Fajr Cup Ahvazas (Iranas)
03.08-09 Nepriklausomybės taurė – Telšiai 2019 Telšiai
03.08-09 Ventspilio atviras sunkumų kilnojimo čempionatas Ventspilis (Latvija)
03.08-15 PASAULIO jaunių (iki 17 m.) čempionatas Los Andželas (JAV)
03.15-16
02.15-16 (z)
Lietuvos jaunių iki 15 m. čempionatas Simnas, Alytaus r.
03.22-23 TT atviros Klaipėdos r. s/a pirmenybės “Gargždai 2019” Gargždai
Balandis
04.06-13 EUROPOS sunkiosios atletikos čempionatas Batumis (Gruzija)
04.12-13 Duobelės atviras sunkiosios atletikos čempionatas Duobelė (Latvija)
04.19 9-tasis J. Hawrylewicza atminimo turnyras Sedlca (Lenkija)
04.19-20
03.22-23 (z)
Lietuvos jaunių iki 17 m. čempionatas Panevėžys
Gegužė
05.?? Marijampolės sav. sunkiosios atletikos atviras čempionatas Marijampolė
05.03-04
04.05-06 (z)
Lietuvos jaunimo iki 20 ir 23 m. ir merginų čempionatas Klaipėda
05.10-11 Žuvinto taurė Žuvintas, Alytaus r.
05.24-25
04.26-27 (z)
Lietuvos jaunių sporto žaidynės 2019 Klaipėda
05.24-27 Tarp. turn. „Jantarnaja štanga“ Karaliaučius (Rusija)
Birželis
06.01-08 PASAULIO jaunimo (iki 20 m.) čempionatas Suva (Fidžis)
06.07-08 Tarp. jaunių turn. „Grand Prix Klaipėda 2019“ Klaipėda
06.07-08
05.10-11 (z)
93-asis vyrų ir 17-tas moterų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas skirtas Lietuvos 100-mečio atkūrimui Klaipėda
06.07-08
Lietuvos studentų čempionatas Klaipėda
06.28-29 Tarpt. E. Bryzeko turnyras Sedlce (Lenkija)
Liepa
07.05-06 Tarptautinis turnyras skirtas Valstybės dienai pažymėti „Karaliaus Mindaugo Taurė 2019“ Telšiai
07.22-29 EUROPOS jaunių iki 15 ir 17 metų s/a čempionatai Konstanta (Rumunija)
Rugpjūtis
08.09-10 Tarptautinis Vladimir Baškirov atminimo turnyras Tartu (Estija)
08.30-31 Cup of Blue Swords Meisenas, Vokietija
Rugsėjis
09.18-27 PASAULIO sunkiosios atletikos čempionatas Pataja (Tailandas)
09.05-08 Tarp. turnyras miesto gimtadieniui paminėti Panevėžys
Spalis
10.12 Vilniaus m. sporto centro ir Franco Kovalevskio taurė Vilnius
10.18-19 Tarp. turn. „Žemaitijos taurė 2019“ Degaičiai
10.20-27 EUROPOS jaunimo iki 20 ir 23 metų sunkiosios atletikos čempionatai Kišiniovas (Moldova)
Lapkritis
11.01-02 Ventspilio sporto mokyklos „Spars“ tarp. s/a turn. Ventspilis (Latvija)
11.08-09
10.12-13 (z)
Lietuvos atskirų veiksmų čempionatas Klaipėda
11.15-16 Tarptautinis J. Kavaliausko atm. turnyras Marijampolė
11.22-23 16-tasis Andzejaus Matusiako atminimo tarp. turn. Čechanuvas (Lenkija)
Gruodis
12.06-07 Anykščių kūno kultūros ir sporto centro taurė 2019 m. Anykščiai
12.06-07 Tarptautinis jaunių ir jaunimo sunkiosios atletikos tunyras Sedlce (Lenkija)
12.19 Tarptautinis turnyras „Rokiškio sūris“ taurės varžybos Rokiškis
12.20 Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras Klaipėda
12.27-28 Tarp. turn. „Vecgada kauss“ Dobele (Latvija)