Tarptautinis Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras „Džiugo“ taurei laimėti

Klaipėdoje baigėsi kasmetinis tarptautinis Kalėdinis jaunučių sunkiosios atletikos turnyras „Džiugo“ taurei laimėti.  Jame varžėsi  septyniasdešimt  jaunųjų sunkiaatlečių iš Lietuvos ir Latvijos.  Absoliučiu nugalėtoju berniukų tarpe , surinkęs 259 taškus pagal Sinklerio lentelę tapo Ventspilio atstovas Jevgenijs Haustovs (sv. kat. virš 77 kg). Mergaičių tarpe, su 160 taškų pagal Sinklerio koeficientą,  nugalėjo Brigita Žeimytė (sv. kat. virš 49 kg). Kalėdų senelis sportininkus apdovanojo Žemaitijos pieno įsteigtas prizais ir ledais Baltoji varnelė.  Džiugo taurę laimėjo braliukai iš Ventspilio, antrą vietą iškovojo Klaipėdos sunkiaatlečiai, treti – Telšių jaunieji sportininkai.