Žygimantas Stanulis – absoliutus tarptautinio turnyro nugalėtojas Estijoje

Šeštadienį Estijoje, Tartu mieste baigėsi tarptautinis sunkiosios atletikos Vladimiro Baškirovo atminimo turnyras kuriame dalyvavo 11 sporto klubų iš įvairių šalių: Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir kt. Savo svorio kategorijos ir absoliučiu ir turnyro nugalėtoju tapo 2016 metų Europos vicečempionas klaipėdietis Žygimantas Stanulis (rovimas – 175 kg stūmimas – 201 kg, dvikovė 376 kg, 424 taškai pagal Sinklerio koeficientą), antras liko latvis Ritvaras Suharevs (rovimas – 148 kg stūmimas – 180 kg, dvikovė 328 kg, 413 taškų pagal Sinklerio koeficientą), trečia vietą iškovojo taip pat klaipėdietis Sergej Lichovoj (rovimas – 160 kg stūmimas – 193 kg, dvikovė 353 kg, 384 taškai pagal Sinklerio koeficientą). Lietuvos sunkiaatlečiai pradėjo ruoštis Europos jaunimo iki 20 ir 23 metų čempionatams vyksiantiems gruodžio mėnesį Izraelyje.