Aurimas Didžbalis – absoliutus Lietuvos čempionas

24-erių klaipėdietis Aurimas Didžbalis, šių metų rugpjūčio mėnesį dalyvausiantis Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, demonstruoja puikią sportinę formą – Klaipėdoje vykusiame Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate dvikovėje surinko 395 kg ir tapo absoliučiu suaugusiųjų grupės nugalėtoju.
Šis Bronislavo Vyšniausko auklėtinis svorio iki 94 kg varžybose išrovė 177 kg ir išstūmė 218 kg sveriančią štangą.
„Toks rezultatas pasaulyje – labai geras. Aurimas demonstruoja gerą sportinę formą. Tikimės, kad iki olimpinių žaidynių rezultatai dar kils. Šlifuojame techniką, intensyviai dirbame“, – pabrėžė sunkiaatlečio treneris B. Vyšniauskas.
Nenuostabu, kad Klaipėdos komanda bendroje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą, marijampoliečiai liko antri, Anykščių atstovai – treti.

Tarp sunkiaatlečių iki 23 metų absoliučiu čempionu tapo klaipėdietis Sergejus Lichovojus (išrovė 147 kg, išstūmė 185 kg, dvikovės rezultatas – 332 kg).

Vincas Šlevinskis, Sergej Lichovoj, Ernestas Sudentas

Tarp jaunimo iki 20 metų absoliučiu čempionu tapo panevėžietis Viktoras Šuiskis (išrovė 125 kg, išstūmė 150 kg, dvikovės rezultatas – 275 kg).
Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate triumfavo klaipėdietė Aleksandra Stepanova. Ji tapo ne tik savo svorio grupės (iki 53 kg) nugalėtoja, bet ir absoliučia čempione. A. Stepanova rovimo veiksmu iškėlė 63 kg ir išrovė 81 kg sveriančią štangą. Dvikovės rezultatas – 144 kg.
Taip pat Klaipėdoje vyko ir tarptautinis „Grand Prix“ sunkiosios atletikos turnyras, kuriame buvo kovojama dėl Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos įsteigtos taurės.