Tarptautinis turnyras Ventspilis 2014

Savaitgalį Latvijoje, Ventspilio mieste vyko tradicinis tarptautinis sunkumų kilnojimo turnyras, kuriame jėgas išbandė sportininkai iš Ventspilio, Tartu, Kaliningrado, bei Klaipėdos miesto. Turnyras vyko keturiose amžiaus grupėse. Iki 15 metų , nugalėtoju tapo Ilja Mironenko iš Kaliningrado, 2 vieta atiteko Artjoms Griščenko Latvija, 3 vietą užėmė Klaipedietis Edvinas Mikalauskas. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Triin Podersoo Estija, 2 vieta Klaipėdos sportininkė Aleksandra Stepanova, 3 vietą užėmė Daniela Ivanova Latvija. Iki 17 metų nugalėtoju tapo Rivars Suharevs , 2 vieta atiteko Elmars Koleda iš Ventspilio ir 3 vietą užėmė Klaipėdos komandą atstovaujantis Aurimas Bružas. Suaugusiųjų tarpe 1 vieta Arturs Plesnieks , bei 2 vietą užėmė Vadims Koževnikovs iš Ventspilio miesto, 3 vietą laimėjo Klaipėdos atstovas Arnas Šidiškis . Komanda nugalėtoja tapo Latvijos komanda iš Ventspilio, 2 vietą užėmė Klaipėdiečiai atstovaujama Regimanto Norvilo, 3 vieta atiteko Kaliningrado atstovams.