Studentų žaidynės Latvijoje (SELL games 2013)

Latvijoje savaitgalį baigėsi Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų sporto žaidynės „SELL games 2013“.Į šias žaidynes pirmą kartą buvo įtrauktos sunkiosios atletikos rungtys. Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo ir absoliučia nugalėtoja tapo Klaipėdietė Aleksandra Stepanova, antrąją ir trečiąją vietas užėmė Latvijos sportininkės. Svorio kategorijoje iki 69 kg. nugalėtoju tapo Klaipėdos universiteto auklėtinis Mantas Vitkauskas dvikovėje iškėlęs 244 kg, 85kg kategorijoje čempionu tapo taip pat KU studentas Marius Mickevičius dvikovėje surinkęs 326kg, antrąją vietą užėmė Tomas Li-čin-hai ,ketvirtoje vietoje liko komandos draugas Irmantas Kačinskas, abu KU studentai. 94kg kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Algimantas Trajanauskas, antrąją vietą iškovojo Latvis Vadims Kaževņikovs, trečioje vietoje liko Sergejus Smirnovas iš Klaipėdos. Virš 94kg kategorijoje vyko įtempta kova tarp Pasaulio jaunimo čempiono ir olimpinių žaidynių Londone 7-tos vietos laimėtojo Artūrs Plēsnieks ir KU studento Modesto Šimkaus. Rovimo rungtyje Modestas iškėlė 175kg aplenkdamas latvį net 10kg, tačiau stūmimo rungtyje latvis iškėlė 216kg, kas lėmė jog dvikovėjė Modestas surinko 1kg mažiau ir liko antras. Trečiąją vietą užėmė Kauno sporto akademijos studentas Arnas Šidiškis.