Klaipėdos jaunimas – Lietuvos čempionai

Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių (moksleivių) iki 15 metų sunkumų kilnojimo čempionatas. Po 3 metų pertraukos Klaipėdos komanda surinkusi 298- taškų tapo čempionė ir iškovojo taurę, antroje vietoje liko Marijampolės komanda surinkusi 290 taškų ir trečioje vietoje surinkusi 253 taškus liko Telšių komanda. Absoliučiu Lietuvos jaunių čempionu tapo Marijampolietis Petras Barauskas. Čempionais savuose sv. kategorijose tapo Rokas Pabrėža, Linas Kecorius ir Rokas Šiaulys, sidabro medaliais pasipuošė Deivydas Norvilas, Einaras Butkus, Armandas Gailius, Povilas Valskis ir Eimantas Rudzinskas, trečias vietas iškovojo Mantas Varslauskas ir Deividas Survila. Čempionus ir prizininkus paruošie Klaipėdos sporto centro treneriai : Mantas Žvirblys, Regimantas Norvilas ir Arvydas Bušeckas . Po šio čempionato bus sudaryta 15-mečių Lietuvos rinktinė, kuri pradės pasiruošima Europos čempionatui, kuris vyks šiais metais rugsėjo 1-10 dienomis Klaipėdoje.