Kalėdų Senelis aplankė jaunuosius sunkiaatlečius

Savaitgalį baigėsi tradiciniu tapęs Klaipėdos m. sunkiosios atletikos sporto klubo rengiamas 19–tas kalėdinis jaunųjų sunkiaatlečių turnyras kurių amžius neviršija 14 metų. Jame varžėsi virš 50 jaunųjų Klaipėdos stipruolių. Šventišką nuotaiką pagyvino Kalėdų senelio apsilankymas, kuris ir apdovanojo nugalėtojus bei prizininkais tapusius mažuosius sportininkus diplomais, medaliais, saldumynais, o vaikučiai, kurie kalėdų seneliui dainavo ir gražius eilėraščius deklamavo, gavo kalėdinių saldainių. Svarbiausiai, kad visą dieną vykusi turnyrą stebėjo, džiaugėsi ir plojo už sėkmingus pasirodymus, mamytės ir tėveliai.

Svorio kategorijoje iki 30 kg dvikovėje iškėlęs 42 kg nugalėjo Lukas Kazakevičius. Sv. kat. Iki 35 kg dvikovėje iškėlęs 47 kg nugalėjo Eimantas Jonušas. Sv. Kat. Iki 37 kg dvikovėje iškėlęs 90 kg nugalėjo Povilas Valskis. Sv. Kat. Iki 40 kg dvikovėje iškėlęs 100 kg nugalėjo Rokas Šiaulys. Sv. kat. Iki 43 kg dvikovėje iškėlęs 69 kg nugalėjo Rokas Vaseris. Sv. kat. Iki 46 kg dvikovėje iškėlęs 94 kg čempionu tapo Lukas Liubavičius. Sv. kat. Iki 50 kg dvikovėje iškėlęs 79 kg nugalėjo Mantas Knietas. Sv. kat. Iki 56 kg dvikovėje iškėlęs 135 kg nugalėjo Einaras Butkus. Sv. kat. Iki 60 kg dvikovėje iškėlęs 155 kg nugalėjo Linas Kecorius . Sv. kat. Iki 64 kg dvikovėje iškėlęs 88 kg nugalėjo Deividas Žukauskas. Sv. kat. Iki 69 kg dvikovėje iškėlęs 172 kg tapo čempionu ir absoliučiu varžybų nugalėtoju Deividas Norvilas. Sv. kat. Iki +69 kg dvikovėje iškėlęs 157 kg nugalėjo Eimantas Rudzinskas.