Jaunių varžybose džiuginantys rezultatai

Savaitgalį Klaipėdoje baigėsi jaunių sunkiosios atletikos turnyras skirtas talentų paieškai, kurie ruošis 2016 Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms ir 2013 metų Europos jaunių sunkiosios atletikos čempionatui, kuris vyks Klaipėdoje. Jame dalyvavo 45 sportininkai iš visos Lietuvos. Sv. Kat. iki 50 kg dvikovėje surinkęs 90 kg pirmą vietą užėmė 14-metis klaipėdietis Julius Cancingeris. Atsilikęs vienu kilogramu antras liko Rokas Šiaulys, trečias – telšiškis Tita Pleikis dvikovėje surinkęs 81 kg. Sv. kat. iki 56 kg su 136 kg nugalėjo Marijampolės atstovas Vincentas Skirka, 15-metis klaipėdietis Rokas Pabrėža dvikovėje surinkęs 125 kg užėmė antrąją vietą, trečias su 115 kg liko telšiškis Aurimas Norkus. Sv. kat iki 62 kg pirmąją vietą užėmė marijampolietis Mindaugas Brazaitis – 136 kg, antras liko telšių atstovas Simonas Vasiliauskas – 159 kg, trečias su 156 kg Marijampolės atstovas Petras Barauskas. Sv. kat. iki 69 kg visas tris prizines vietas pasidalino uostamiesčio atstovai: Tomas Rimkus – 204 kg dvikovėje, Rimas Bartašius – 165 kg, Deividas Norvilas – 162 kg. Sv. kat iki 77 kg su 226 kg čempionu tapo telšiškis Julius Smilgevičius, antras liko klaipėdietis Tomas Domijonaitis surinkęs 195 kg trečias svečias iš Marijampolės Domantas Kmieliauskas – 170 kg. Sv. kat iki 85 kg nugalėjo Marius Blažys – 210 kg, antras liko telšiškis Pilvinis Ernestas – 200 kg.
Absoliučiu turnyro nugalėtoju tapo Julius Smilgevičius surinkęs 292 taškus pagal Sinklerio lentelę. Antras liko sv. kat virš 94 nugalėtojas (257 kg), Švenčionių atstovas Gedas Guiskis – 289 taškais, trečias – Tomas Rimkus su 288 taškais.