Klaipėdietis Andrius UŽKURAITIS tapo jaunių absoliučiu čempionu. Svajūnas ALEKSIEJUS gerino šalies rekordus

Balandžio 27 d. Marijampolėje baigėsi Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 17m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Viso jame dalyvavo 196 atletai iš 16 miestų. Gerai pasirodė Marijampolės komanda kuri užėmė pirmąją vietą komandinėje įskaitoje, antri liko Telšiai, treti – klaipėdiečiai. Absoliučiu čempionato nugalėtojų tapo Andrius Užkuraitis dvikovėje iškėlęs 300 kg (137+163) ir surinkęs 344,177 taškus pagal sinklerio lentelę. Sėkmingai startavo Svajūnas Aleksiejus kuris svorio kategorijoje iki 56 kg ne tik tapo čempionu, bet ir pagerino tris šalies jaunučių rekordus – rovime 82 kg, stūmime 111 kg ir dvikovėje 193 kg. Šie rovimo ir dvikovės rezultatai taip pat tapo naujais Lietuvos rekordais.